Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/k/o/u30641/public_html/libraries/Trash.php on line 96
Profil spoločnosti - komínové sústavy, konštrukcie, komínová technika

Profil spoločnosti


Počas pätnásťročného pôsobenia na svetovom trhu fy Komeko zrealizovala cez 5000 komínov v rôznych systémoch prevedenia, sústava KOMA, SPIŠ, TRI KORUNY, TATRY, FATRA. Komínové ekologické systémy pre 3. tisícročie sú naším vlastným know - how a impozantne dotvárajú teplofikačné investičné celky na svetovom trhu v Čechách, Rusku, Ukrajine, Rumunsku, Poľsku, Maďarsku, na Kube ako aj doma na Slovensku.
Kompletný sortiment komínovej techniky predstavujú certifikované výrobky TSÚS, MIKI a UNI do 400°C, KOMBI do 300°C, DAK do 600°C. Priemery tvaroviek od ø 100mm do ø 2000mm s variabilnosťou montáže do výšky 200m.
Tieto systémy sú certifikované v zmysle EN 729/ISO3834 Part 3 a denná produkcia predstavuje 100 komínových rúr zváraním v ochrannej atmosfére s vysokými garančnými podmienkami kvality.
Montáž v zmysle objednávok a dohody je v rozsahu 5 až 10 dní. Záručný servis montáže 30 dní a pozáručný servis montáže 60 mesiacov. Pozáručný servis 30 rokov podľa dohody a rozsahu opráv. Spracovávame kompletné statické posudky, výpočty ťahu a priemeru komína, rozptylové štúdie, revízie i prehliadky komínov, dodávame kompletnú technickú dokumentáciu a správy o rozsahu realizácie diela.
Práce realizujeme v značnej miere pomocou horolezeckej techniky s vyškolenými pracovníkmi, čím skracujeme montáž na minimum s vysokým ekonomickým efektom.